ائتلاف فرزندان حاشیه شهر مشهد

لیست انتخاباتی فرزندان حاشیه شهر مشهد (به ترتیب حروف الفبا) به قرار زیر است. توجه نمایید که هر کاندیدا بزرگ شده یا ساکن در یکی از محلات حاشیه شهر مشهد می باشد و از نزدیک حاشیه نشینی را درک نموده و درد آشنا است. و فراموش نشود که “سواره از پیاده خبر ندارد”، بنابراین به افراد درد آشنا رای بدهیم تا هنگامی که به شورای شهر رفتند، حقیقتا به فکر رونق و توسعه مناطق محروم شهر نیز باشند و در قالب برنامه ای جامع، به این مساله بسیار مهم حاشیه نشینی توجه نمایند.

برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص هر کاندیدا، بر روی نام کلیک نمایید:

۱- علی آذرنوش(۱۱۸۵)
۲-ابراهیم آموزگار(۱۲۷۸)
۳- حسین تازه حسن(۱۵۶۶)
۴- علی جمعه باقری(۱۴۲۹)
۵- جواد حمیدی(۱۷۱۹)
۶- حامد زند(۱۹۴۷)
۷- کاظم سزاوار شهیدی(۱۹۷۸)
۸- مجید شکیبامنش(۲۱۶۷)
۹- طیبه عبدی(۲۴۴۷)
۱۰- قنبر علی علمدار(۲۴۷۲)
۱۱- سید مجتبی فرشچی(۲۵۶۶)
۱۲- اسماعیل فیروزی(۲۵۸۱)
۱۳- محمدتقی مودب(۲۷۵۱)
۱۴-محمد حسن یعقوبی اسفاد (۴۱۶۶)
۱۵- حسن تقی زاده (۱۵۷۹)

لطفا تصویر زیر را در فضای مجازی منتشر نمایید. همانگونه که ملاحظه می نمایید، نام محله مربوط به هر کاندیدا در جلوی نام وی درج شده است:

لیست حاشیه شهر مشهد


۵/۵ - (۶ امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

رسانه شهر

متخصص مدیریت شهری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

1- هر سازنده بنایی بالاخره گذرش به کمیسیون ماده صد خواهد افتاد. آموزش ویدئویی قواعد کمیسیون ماده صد و نحوه نگارش لایحه دفاعیه آن را از منو بسته آموزشی خریداری نمایید تا این کمیسیون را بشناسید و خود بتوانید نسبت به نگارش لایحه دفاعیه اقدام نمایید.

2- در این سایت می توانید شهردار شهر خود را نقد کنید. در صفحه مربوطه و در بخش دیدگاه، نقاط قوت و ضعف شهردار شهر خود را با بیان مشخصات کامل بیان کنید.

3- لطفا برای ارتباط با قبل از تماس تلفنی از پیام رسان های ایتا یا سروش استفاده نمایید تا مستندات و تصاویر ارسالی شما قابلیت بررسی را داشته باشد.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق