تبلیغات تخصصی شوراهای اسلامی شهر با رویکرد نوین

۱- ایجاد وانتشار صفحه شخصی در سایت تخصصی مدیریت شهری

ایجاد و انتشار صفحه ای اختصاصی در پایگاه مرجع آمورش شهرداری ها و شورای شورای شهر، به عنوان پاتوق مدیران و متخصصان شهری و شهروندان، سبب می شوند شما بهتر دیده شوید، بهتر مقایسه شوید و مخاطب به راحتی انتخاب خود را انجام دهد.

مزیت بسیار عالی تبلیغات و معرفی در وب سایت ما این است که عملا از هم اکنون می توانید معرفی خود را به عنوان یک مدیر شهری انجام دهید (بدون اشاره به اینکه کاندیدای شورای شهر هستید) و در فرصت یک هفته ای تبلیغات، کافی است کلمه کاندیدای شورای شهر اضافه شده و برنامه هایتان به سایت اضافه شده و تصویر نیز با تصویر انتخاباتی تان جایگذاری گردد

با توجه به زمان بر بودن عملیات ایندکس صفحات در موتور جستجوی گوگل ، اکیدا توصیه میشود هر چه زودتر در خصوص ایجاد صفحه اختصاصی خود اقدام نمایید تا در هنگام انتخابات با جستجوی نام شما در گوگل، صفحه شما در بالاترین ردیف های جستجوی قابل مشاهده باشد.

بهرحال کارایی صفحه معرفی تان در وب سایت، برای ارسال آدرس صفحه در فضای مجازی، همواره وجود دارد به ویژه در ایام تبلیغات و شما می توانید و صرفا با ارسال آدرس صفحه خود از طریق پیامک، ایمیل، پیام رسان های شبکه های اجتماعی(اینستاگرام، تلگرام، سروش و…) کلیه اطلاعات خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبین خود ارائه نمایید. در کمترین زمان ممکن بیشترین اطلاعات را به مخاطبین ارائه نموده و خود را در ذهن مخاطبین برند نمایید. به راحتی می توانید  کلیه اطلاعات (سوابق علمی واجرایی ، تصاویر وفیلم ها، دست توشته ها، تجارب ودرس آموخته ها، مقالات، دیدگاه ها ، سیاست ها، برنامه ها، اخبار کمپین و…) خود را در سایت بارگزاری نمایید.
لازم به ذکر است هریک از صفحات معرفی به نام شما در جدول کلی لینک می شود و بازدیدکنندگان می توانند با کلیک بر روی نام سما در جدول اسامی نامزدهای شورا، وارد صفحه اختصاصی شما شوند.

۱-۱- محتوای نوشتاری صفحات شخصی

شما در این صفحات می توانید اطلاعات مربوط به معرفی خود، سوابق علمی واجرائی و همچنین اهداف و شعارهای خود را مطرح نمایید.

۲-۱- امکان درج پیوست ولینک های دانلود

بارگزاری مستندات از جمله، رزومه، تصاویر ، فیلم ها و… در فضای امن و قابل اعتماد همواره از دغدغه های متخصصین ومدیران می باشد، .شما می توانید عکس ها و فیلم های خود را در پایگاه مرجع آموزش شهرداری و شورای شهر به اشتراک بگذارید و همچنین یک بایگانی منسجم از کلیه فیلم ها و تصاویر فعالیت ها و برنامه های اجرایی خود ایجاد نمایید

۳-۱- امکان ثبت نظرات در صفحات معرفی

ثبت نظرات در ذیل صفحات شما، به نوعی دیدگاه های طرفداران و منتقدین شما را در فضایی آزاد ( ولی با کنترل ونظارت) به اشتراک می گذارد. ثبت دیدگاهها و راستی آزمایی صحبت ها با گذشت زمان ( این خود می تواند بهترین دلیل و گواه بر صداقت و انطباق گفتار وعمل شما باشد)

۴-۱- ایجاد دسترسی جهت پاسخگویی به نظرات مردم

پاسخگویی مستقیم به سوالات شهروندان در سریعترین زمان ممکن وبدون هیچ گونه دخل وتصرفی در طول دوره انتخابات وپس از آن برای شما امکان پذیر سازد
تعامل پیوسته با مردم (نه تنها در زمان انتخابات) بلکه در کلیه دوره های کاری شما می تواند بهترین تضمین برای صداقت شما باشد.

۲- تبلیغات در صفحات پربازدید

۱-۲- نمایش نام شما در لیست نامزدهای شورای شهر

لیست کلیه نامزدهای شورای اسلامی شهر در سایت های مرجع آموزش شهرداری ها وشورای شهر و مشاوران شهرداری اطمینان شرق به صورت رایگان بارگزاری شده است.

موقعیت شما در بین اسامی کلیه نامزدهای شورای اسلامی شهر (صفحه اول- صفحه دوم- صفحه سوم- سایر صفحات) می تواند در دیده شدن شما در فضای مجازی نقش بسزایی داشته باشد.

این جدول در صفحات هر دوسایت اطمینان شهر و مشهد سیتی بارگزاری شده است

۲-۲- تصویر شما در صفحه اول سایت اطمینان شهر و مشهد سیتی

تصاویر شما در صفحه اول سایت های اطمینان شهر و مشهد سیتی درج خواهد شد.

۳- آموزش و مشاوره و تولید محتوا و برنامه های های تخصصی

آموزش ها و مشاوره تخصصی در خصوص شهرداری ها ومدیریت شهری
ارائه آمار ،اطلاعات و گزارشات  به روز موضوعات شهری برای استفاده  در دست نوشته ها، مصاحبه ها وگفتگو ها
تدوین برنامه ها، اهداف وسیاست ها شما برای شورا

جهت استعلام قیمت تنها کافی است درخواست خود را در واتساپ به شماره ۰۹۱۵۰۷۰۷۶۷۸ ارسال نمایید.
تاریخ ثبت درخواست = اولویت نوع خدمات قابل ارائه و قیمت

برای آشنایی با انواع روش های تبلیغات، بر روی لینک زیر کلیک نمایید

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

رسانه شهر

متخصص مدیریت شهری

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

هر گونه سوالی در خصوص مشاوره امور شهرداری مشهد دارید را به صورت خلاصه در بخش دیدگاه صفحه مربوطه درج نمایید، به آن پاسخ خواهیم داد و شما از طریق ایمیل تان از پاسخ ما به سوال مطلع خواهید شد.

بر روی آدرس پیج اینستاگرام ما در صفحات کلیک نمایید و دنبال نمایید تا در جریان رویدادهای جدید ما قرار گیرید.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق

ارتباط در واتساپ
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. برای ارتباط آسان در واتساپ با شماره 09150707678 ارتباط بگیرید، یا بر روی آیکن واتساپ در زیر کلیک کنید: