درباره ما

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به «متخصصین اطمینان شرق» است. مدیر این مجموعه «سید مجتبی فرشچی»، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته «مدیریت شهری» از دانشگاه جامع شهرداریها و همچنین کارشناسی ارشد رشته آمار اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد.

سید مجتبی فرشچی
سید مجتبی فرشچی

هدف اصلی شکل گیری اطمینان شهر

گروه متخصصین اطمینان شرق با هدف تقویت مدیریت شهری و تشکیل زنجیره تجارب مدیریت شهری در کلیه شهرها داخل و خارج از کشور نسبت به راه اندازی سامانه اطمینان شهر اقدام نموده است.

این گروه، آمادگی ارائه خدمات و مهارت های آموزشی و همچنین انتقال تجارب به مدیران شهری در شهرهای مختلف را دارد.

امیدواریم با ایجاد فضای اشتراک تجارب علمی و اجرایی متخصصان ومدیران داخلی و خارجی در این سایت، زمینه جهت جهت رشد و ارتقا سطح مدیریت شهری در کل کشور فراهم گردد.

بخش های ۷ گانه

کلیه اطلاعات سایت در قالب آمار و اطلاعات،متون،فیلم ها و محصولات آموزشی در ۷ بخش اصلی ارائه خواهد شد.

۱- شورای شهر

مطالب این بخش شامل مجموعه موضوعات اطلاعاتی و آموزشی در خصوص آشنایی با شورای شهر و سایر تشکیلات مردم نهاد( از جمله شورایاری، شورای محلات،NGO ها و …) می باشد

۲- شهرداری

آشنایی با شهرداری های کشور، کمیسیون ها، ضوابط، بخشنامه ها و قوانین و دستورالعمل ها و سایر موارد مربوط به تشکیلات شهرداری ها در این بخش ارائه خواهد شد

۳- شهرسازی

این بخش شامل مجموعه آمار و اطلاعات و  آموزش های مربوط به اصول،ضوابط ومقررات و محاسبات مربوط به شهر، شهرنشینی وشهرسازی است.

اطلاعات مربوط به سایر بخش ها ونهادهای مدیریت شهری به جز شهرداری و شورای شهر (نظام مهندسی، استانداری و…) در این بخش مورد بررسی قرار خواهد گرفت

۴- بانک اطلاعات شهر

این بخش شامل کلیه اطلاعات و آمار مربوط به شهرهای کشور می باشد که در قالب نقشه، لایه های جی آی اس و فایل های اکسل تنظیم شده است.

۵- محاسبات آن لاین

شامل محاسبات آن لاین پروانه های ساختمانی، تعرفه های نظام مهندسی وسایر موارد مرتبط با مدیریت شهری می باشد

۶- انتخاب

این بخش شامل معرفی متخصصین و مدیران شهری به تفکیک شهرهای مختلف کشور می باشد. آشنایی با مدیران وارتباط مستقیم مردم ومسئولین شهری از مهمترین اهداف این بخش می باشد

۷- رویداد

این بخش شامل اخبار و رویدادهای مهم شهری و همچنین آخرین وضعیت تغییرات قوانین و تعرفه های محاسباتی است

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

1- هر سازنده بنایی بالاخره گذرش به کمیسیون ماده صد خواهد افتاد. آموزش ویدئویی قواعد کمیسیون ماده صد و نحوه نگارش لایحه دفاعیه آن را از منو بسته آموزشی خریداری نمایید تا این کمیسیون را بشناسید و خود بتوانید نسبت به نگارش لایحه دفاعیه اقدام نمایید.

2- در این سایت می توانید شهردار شهر خود را نقد کنید. به ما واتساپ بزنید.

3- بر روی آدرس پیج اینستاگرام ما در پایین صفحات کلیک نمایید و دنبال نمایید تا در جریان رویدادهای جدید ما قرار گیرید.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق

ارتباط در واتساپ
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
Scan the code
سلام. چنانچه سوالی دارید، در هر ساعتی از شبانه روز براحتی می توانید از طریق پیام رسان واتساپ با ما ارتباط بگیرید.
بدین ترتیب که موبایل {09150707678} را در گوشی ذخیره کنید یا کد QR نمایش داده شده روی دکمه زیر را هنگام انتخاب مخاطب جدید در واتساپ اسکن نمایید.
اگر با موبایل سایت را باز کنید، کافیست روی آیکن زیر کلیک تا در موقعیت ارسال واتساپ به ما قرار بگیرید: