حسن موحدیان

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد

۱- تحصیلات

کارشناس ارشد مدیریت دولتی

۲- سوابق اجرایی

  • مدیر کل طرح وتوسعه راهور کشور
  • فرماندار مشهد، تایباد، بجنورد و سبزوار

۳- دیدگاه ها وبرنامه های آقای موحدیان

.
🔹اعمال جدی قوانین است یکی دیگر از موضوعاتی است که باید جدی به ان پرداخت، نباید به کسانی که به حقوق مردم تجاوز می‌کنند هیچ رحمی کرد.
🔹 اصلاح مهندسی ترافیک و معابر هزینه زیادی ندارد و با کمترین هزینه می‌توان با این اصلاحات معابر شاهد ترافیک کمتری در سطح شهر باشیم.
🔹حق عمومی مردم ارجح است بر حق خصوصی، پس باید به کسانی که از وسایل نقلیه‌ای عمومی استفاده می‌کند بیشتر توجه کنیم، افزیش خط های ویژه یکی از راه‌های است که می‌توان سرعت حمل نقل وسایل نقلیه عمومی سریع تر کرد.
دنیا با شرکت‌ها می‌چرخد باید این شرکتهای حمل و نقل را فعال کنیم در عین حالی که حق و حقوقشان را می دهیم از آنها تکلیف بخواهیم.

۴- عضویت در کمیسیون های داخلی شورا

عضو کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات ومنابع انسانی
عضو کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک
عضو کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر

۵- عضویت در کمیسیون های خارج از شورا

نماینده شورای اسلامی شهر مشهد در کمیسیون بند ۲۰ شعبه اول

۶-عضویت در کمیته های نظارتی شورا

عضو کمیته نظارتی شماره ۱ شامل مناطق ۴-۹ شهرداری مشهد

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر افراد را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

رسانه شهر

متخصص مدیریت شهری

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

1- هر سازنده بنایی بالاخره گذرش به کمیسیون ماده صد خواهد افتاد. آموزش ویدئویی قواعد کمیسیون ماده صد و نحوه نگارش لایحه دفاعیه آن را از منو بسته آموزشی خریداری نمایید تا این کمیسیون را بشناسید و خود بتوانید نسبت به نگارش لایحه دفاعیه اقدام نمایید.

2- در این سایت می توانید شهردار شهر خود را نقد کنید. در صفحه مربوطه و در بخش دیدگاه، نقاط قوت و ضعف شهردار شهر خود را با بیان مشخصات کامل بیان کنید.

3- لطفا برای ارتباط با قبل از تماس تلفنی از پیام رسان های ایتا یا سروش استفاده نمایید تا مستندات و تصاویر ارسالی شما قابلیت بررسی را داشته باشد.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق