حسن موحدیان

۱- تحصیلات

کارشناس ارشد مدیریت دولتی

۲- سوابق اجرایی

  • مدیر کل طرح وتوسعه راهور کشور
  • فرماندار مشهد، تایباد، بجنورد و سبزوار

۳- دیدگاه ها وبرنامه های آقای موحدیان

.
🔹اعمال جدی قوانین است یکی دیگر از موضوعاتی است که باید جدی به ان پرداخت، نباید به کسانی که به حقوق مردم تجاوز می‌کنند هیچ رحمی کرد.
🔹 اصلاح مهندسی ترافیک و معابر هزینه زیادی ندارد و با کمترین هزینه می‌توان با این اصلاحات معابر شاهد ترافیک کمتری در سطح شهر باشیم.
🔹حق عمومی مردم ارجح است بر حق خصوصی، پس باید به کسانی که از وسایل نقلیه‌ای عمومی استفاده می‌کند بیشتر توجه کنیم، افزیش خط های ویژه یکی از راه‌های است که می‌توان سرعت حمل نقل وسایل نقلیه عمومی سریع تر کرد.
دنیا با شرکت‌ها می‌چرخد باید این شرکتهای حمل و نقل را فعال کنیم در عین حالی که حق و حقوقشان را می دهیم از آنها تکلیف بخواهیم.

شما نیز می توانید از طریق ارسال پیام در واتساپ به شماره ۰۹۱۵۰۷۰۷۶۷۸ ، نسبت به ایجاد یا تکمیل صفحه شخصی معرفی خود اقدام فرمایید

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر متخصصان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

رسانه شهر

متخصص مدیریت شهری

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

سلام شهروند عزیز

در این وب سایت به صورت تخصصی به مساله مدیریت شهری نگاه شده است. لطفا دیدگاه خویش را در پایین صفحات درج و ما را با مطالب و مقالات ارزشمند خویش یاری نمایید.

در واتساپ (شماره 09150707678) با ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوران شهرداری اطمینان شرق

ارتباط در واتساپ
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. برای ارتباط آسان در واتساپ با شماره 09150707678 ارتباط بگیرید، یا بر روی آیکن واتساپ در زیر کلیک کنید: